O NÁS

Společnost NED klade neobyčejně velký důraz na proces výroby,

od návrhu konstrukcí kapot až po realizaci elektro rozvaděčů, kombinujících italský design a inovativní patentovaná řešení.

Dosáhli jsme velmi nízkou hladinu akustického tlaku pouze 48 db (ve vzdálenosti 7m).
Díky neustálým investicím do výzkumu a vývoje bylo možno tohoto výsledku dosáhnout.

Elektrogenerátory NED jsou vyráběny v Itálii
ve vlastní továrně ve městě Fragagnano (provincie Taranto), výrobní zařízení o rozloze 4000 m² je vybaveno nejmodernější výrobní technologií včetně CNC strojů, montážními systémy bez externího svařování a automatizovanou práškovou lakovnou zaručující delší životnost výrobků.

POŽADAVEK NA VÝROBU / DOTAZ

Vyberte si z našich produktových řad a nebo udejte výkon a váš požadavek, na míru vyrobíme elektrogenerátor se specifickým výkonem a odhlučněním.


Beru na vědomí právní upozornění / Na základě odeslání formuláře nevzniká odesílateli ani adresátovi závazek uzavřít smlouvu. Po jeho odeslání obdržíte závaznou aktuální nabídku k požadovanému výrobku či službě spolu s návrhem smlouvy.

Motory

Průmyslové vznětové motory s přímým vstřikováním od předních světových značek s vhodným zdvihovým objemem a výkonem jsou v průběhu času rozumnou investicí.

ALTERNÁTORY

Třífázové synchronní alternátory předních značek, samočinné ventilace, samočinné buzení bezkartáčovými rotačními diodami a elektronickým regulátorem napětí. Na vinutí je možné požadovat izolaci třídy H, stupeň krytí IP a tropickou úpravu.

OVLÁDÁNÍ

Elektronický řídící systém je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu a je instalován uvnitř generátoru. K dispozici je řídicí a kontrolní zařízení, aby bylo možné provádět všechny operace potřebné k zajištění řádného fungování systému. Od přímé správy po vzdálenou správu je monitorování generátoru zajištěno širokou škálou ochran a ovládacích prvků prostřednictvím zpráv na displejích a akustických signálů. Panel může volitelně obsahovat:

  • Ruční / automatický panel
  • Ochranný spínač
  • Svorkovnice uvnitř panelu
  • Sada zásuvek

Naši partneři

Maximální kvalita v každém prvku

Contact us
close slider


Dichiaro di aver letto e accettato l'informativa sulla privacy e di autorizzare il trattamento dei dati personali ai sensi della legge 196/2003. I dati saranno utilizzati esclusivamente per le finalità indicate, mantenuti riservati e in nessun caso saranno comunicati a terzi.